درباره دبیرستان علامه حلی تهران ۸

مجتمع آموزشی علامه حلی ۸  فعّالیّت خود را در سال  ۱۳۹۱  با هدف ایجاد محیطی آموزشی برای تربیت و تعلیم دانش‌آموزان نخبه جهت پاسخگویی به نیازهای آموزشی و پژوهشی منطقه ی مرکز و شمال شهر تهران آغاز کرد.
 

فلسفه و نگرش حاکم بر سیاستگذاری‌ها و فعّالیّت‌های مجتمع، برنامه‌ریزی برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از دوران تحصیل دانش‌آموزان می‌باشد. به همین منظور مدیریت مجتمع از آغاز تاسیس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگیری هرچه بیشتر و بهتر را برای دانش‌آموزان فراهم سازد.


بر اساس همین دیدگاه برنامه آموزشی در مجتمع به محتوای استاندارد و مدون اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش خلاصه نشده و در هر پایه تحصیلی با در نظر گرفتن شرایط و سن دانش‌آموزان برنامه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی ارائه میگردد.

امکانات آموزشی

استودیو آموزش مجازی :

مفتخریم برای نخستین بار در سطح مدارس کل کشور اولین استودیو با استاندارد های  جهانی و بروزترین امکانات و تجهیزات آموزشی و تکنولوژی با هدف ارتقاع کیفیت آموزش  افتتاح کنیم و به بهره برداری برسانیم.

سایت کامپیوتری مجهز :

دو سایت مجهز مجتمع آموزشی علامه حلی ۸ جهت یادگیری علوم ابتدایی و زبان های برنامه نویسی کاربردی در حوزه های پژوهشی و کارآفرینی (start up) تاسیس  گردیده است.

 

ابر کامپیوتر :

جهت انجام پروژه های سنگین پژوهشی و المپیادی که نیازمند محاسبات سنگین کامپیوتری میباشد .

کلاس های هوشمند:

کلاس های هوشمند مجهز به ویدیو پروژکتور وتخته هوشمند و سیستم خنک کننده اسپیلیت و گرمایش شوفاژ

آزمایشگاه مجهز نانو - شیمی - فیزیک :

آزمایشگاه مجهز حلی هشت جهت انجام آزمایش های فیزیک ، شیمی، زیست و نانو (به زودی )

امکانات رفاهی

سالن اجتماعات :

سالن اجتماعات (۱۰۰۰متری) چند منظوره (آزمون ها – جلسات – اردوهای درسی و مطالعاتی – موارد ورزشی)

 

کتابخانه حلی ۸ :

کتابخانه  دبیرستان علامه حلی ۸ یکی از غنی ترین  کتابخانه های مدرسه ای  کشور در زمینه  علوم و مهندسی  است.

کتابخانه دارای بخش ها و واحدهای مختلف شامل مدیریت، امورمالی، سفارشات، سازماندهی منابع، نشریات، دیداری و شنیداری،پژوهش ها امانت ، اطلاع رسانی و تامین مدرک، مرجع، فناوری اطلاعات و مشاوره اطلاعات علمی ، رمان ، تاریخی  است. 

+ بانک اطلاعاتی کتب الکترونیکی