المپیاد علامه حلی ۸ :

هر مقطع تحصیلی در دوران تحصیل برای یک فرد ویژگی های خاص خود را دارد و با قرار گرفتن در مقطع جدید شرایط جدید برای فرد ایجاد می شود. سه سال دبیرستان فرصت مناسبی برای شناسایی و به عمل رساندن استعداد ها و توانمندی های یک دانش آموز است . به نوعی دوران دبیرستان دوران بلوغ استعداد هاست چون بسیاری از استعداد های فردی در این مقطع از حالت بالقوه به حالت بالفعل تبدیل می شود. اکثر انسانهای موفق جهش خود را به سمت موفقیت از مقطع دبیرستان شروع کرده اند. از دلایل این موضوع میتوان به تکامل فکر و ذهن اشاره کرد که به همراه آن نقش اولیا و مدرسه از حالت دستوری در مقاطع سنی قبل به نقش مشورتی تبدیل می شود و به اصطلاح زمانی است که ” زمان حرکت مستقل دانش آموز است”

مدال آوران حلی ۸ :

افتخارات المپیادی:

اخبار المپیاد

نتایج آزمون المپیاد بالاخره اعلام شد بچها 

تبریک به 

ایلیا غفاری

بهراد همتی

حسین پایدار

دانیال کریمی

سلام به همه دانش‌آموزان عزیزی که منتظر اعلام نتایج مرحله دوم هستید.
همان‌طور که چندی پیش توضیح داده شد اعلام نتایج همه المپیادها باید هم‌زمان انجام شود و به دلیل زمان‌بر بودن تصحیح برگه‌های تشریحی و شرایط پیش‌بینی‌ناپذیر فعلی که ممکن است کار یک مصحح به عقب بیفتد، زمان اعلام نتایج ممکن نبود.
در این مقطع دو تصحیح مستقل المپیادهای ریاضی، فیزیک و نجوم به پایان رسیده است و مرحله نهایی، که بررسی دقیق‌تر برگه‌های نزدیک به مرز قبولی است کم و بیش رو به پایان است.
إن شاء الله به‌زودی برای تعدادی از دانش‌آموزان که رتبه قبولی در چند المپیاد مختلف را دارند پیامکی ارسال خواهد شد تا با اطلاع تقریبی از رتبه خود در آن چند المپیاد، اولویت خود را مشخص کنند و پس از آن و تکمیل ظرفیت در المپیادهای مورد نیاز، نتایج اعلام خواهد شد.
البته آزمون عملی فیزیک و آزمون مرحله سوم المپیاد تفکر و کارآفرینی (با چند برابر ظرفیت) را هم پیش رو داریم. المپیاد کامپیوتر نیز طبق روال سال پیش دوره خود را با 80 نفر شروع خواهد شد.
از صبوری شما عزیزان تشکر میکنیم.


باشگاه دانش پژوهان جوان

سلام خدمت دانش‌پژوهان عزیز

تمام دانش‌پژوهانی که احتمال قبولی خود را در آزمون مرحله دوم ۱۴۰۰ می‌دهند، لطفا از طریق لینک زیر، در دوره‌ی تابستانه‌ی مجازی المپیاد کامپیوتر ثبت‌نام کنند.

https://quera.ir/events/inoi/


جلسه اولیا

سلام
✅ بچه ها خب پرونده المپیاد سال دهم شما دیگه کامل بسته شد و انشالله به زودی برنامه های سال بعد رو شروع میکنیم.

✅در همین راستا پسفردا پنجشنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۶ یک 《جلسه اولیا آنلاین》 در ادوب کانکت خواهیم داشت.
حضور در این جلسه به شدت لازم هست و عدم شرکت در اون به منزله انصراف دانش آموز است.
برای همین اگر شرایط خاصی وجود داره که هیچ کدوم از اولیای شما نمیتونند در جلسه شرکت کنند حتما از قبل با بنده هماهنگ کنند.

✅لینک جلسه از همین کانال اطلاع رسانی میشه.

چون ممکنه بعضاً اولیای شما این پیام رو نبینند خودتون خیلی زود مطلعشان کنید.


✅در نهایت هم با جلسه ای که با سرگروه های هر رشته داشتیم و بررسی وضعیت درسی همه، لیست نهایی المپیاد پایه یازدهم رو بعد از این پیام میفرستم.

همین دیگه ، جلسه رو یادتون نره ، خیلیییی مهمه!
موفق باشید.

سلام
فرم و اطلاعیه نظرسنجی برای بچه های المپیادی پایه دهم در گروه های درسیشون قرار داده شد.

خیلی زود چک کنید و فرم رو پر کنید، تا شب باید یک مشارکت صد درصدی از شما در بیاد. (این یک حق نیست، بلکه اجبار است!)
همچنین گویا شرکت در ساعات اولیه بیشتر توصیه شده، پس بشتابید.

#نظرسنجی
#مشارکت‌۱۰۰٪
#همه‌می‌آییم!:)

دانش‌آموزان عزیز شرکت‌کننده در مرحله دوم المپیادهای علمی (بخش اردیبهشت) کارت شما در سامانه المپیادهای علمی بارگذاری شده است.
جهت احتیاط یک بار دیگر کارت خود را از سامانه بردارید. لازم به ذکر است که تغییر رخ داده در برخی کارت‌ها صرفاً رفع اشتباهاتی جزئی بوده و به‌طور خاص حوزه‌ها هیچ تغییری نکرده است.

تصحیح: طبق اطلاع واصله، در مواردی در مقطعی کوتاه، بدون اطلاع ما، کارتی بارگذاری شده و آدرس آن با کارت نهایی تفاوت داشته است. پس حتماً کارت خود را مجدداً دریافت کنید. البته برای شرایط اضطراری که دانش‌آموز به حوزه اشتباهی برود تدابیر لازم اندیشیده شده تا مشکلی پیش نیاید.
https://shad.ir/olampiad_student